2022 бойынша мемлекеттік қызметтер туралы есеп

2022 жылы бойынша бойынша

мемлекеттік қызметтер көрсету турлы есеп

1. Жалпы ережелер

1) Көрсетілетін қызметті берушілер туралы мәліметтер: Ақмола облысы ,Астрахан ауданы ,Каменка ауылы, Школьная көшесі, 17.

Мемлекеттік мекеме 7 мемлекеттік қызмет көрсетеді:

1. «Мектепке дейінгі ұйымдарға құжаттарды қабылдау және қабылдау» мемлекеттік көрсетілетін қызметі.

2022 жылы 11 қызмет көрсетілді.

2. «Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттар» қабылдау және оқуға қабылдау» мемлекеттік көрсетілетін қызметі.

2022 жылы 10 қызмет көрсетілді.

3. «Денсаулық жағдайы бойынша ұзақ уақыт бойы бастауыш ,негізгі орта ,жалпы орта білім беру ұйымдарына бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау» мемлекеттік көрсетілетін қызметі

2022 жылы 0 қызмет көрсетілді.

4. «Жалпы білім беретін мектептердегі білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін және жеңілдікпен тамақтандыруды ұсыну» мемлекеттік көрсетілетін қызметі

2022 жылы 34 қызмет көрсетілді.

Мемлекеттік қызметтер көрсету нысаны электрондық (ішінара автоматтандырылған) немесе қағаз түрінде.

5. «Негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметі.

2022 жылы 1 қызмет көрсетілді.

Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны-қағаз түрінде.

6. «Бастауыш ,негізгі орта,жалпы орта білім беру ұйымдары арасында балаларды ауыстыру үшін құжаттарды қабылдау» мемлекеттік көрсетілетін қызметі.

2022 жылы 4 қызмет көрсетілді.

7. «Білім беру ұйымдарының түрлері бойынша білім алушыларды ауыстыру және қайта қабылдау» мемлекеттік көрсетілетін қызметі.

2022 жылы 0 қызмет көрсетілді.

Мектеп диреторының м.а. :    О.Ритгамер

Орындаушы: С.Рингельман